OnkoŻycie

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom „OnkoŻycie

REGON: 364937029

NIP: 9462661717

Nr Konta:38 1750 0012 0000 0000 3423 3338

e-mail: onkozycie@gmail.com

Natalia Voytsel 570942770

 

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom „OnkoŻycie” jest projektem Fundacji „Gdy Liczy Się Czas”.

Jesteśmy grupą rodziców dzieci po chorobie nowotworowej. Doświadczenia, które towarzyszyły nam podczas leczenia naszych dzieci spowodowały, że pojawił się pomysł na założenie Stowarzyszenia OnkoŻycia, którą misją jest wspieranie funkcjonowania rodzin w trakcie i po zakończeniu leczenia, jak również ułatwienie powrotu dziecku i rodzinie do „normalnego” życia po chorobie nowotworowej

Chcemy, żeby Stowarzyszenie było Wspólnotą nie tylko osób, dotkniętych chorobą, ale i każdego komu los chorych na raka dzieci nie jest obojętny. Wierzymy, że dobro płynące z serc potrafi zmieniać świat! Widzimy nasze Stowarzyszenie, jako wspólnotę Adoracji Życia My, jako rodzice, którzy spędzili ciężkie momenty życia na oddziale onkologii dziecięcej wiemy ile smutku i cierpienia jest związane z chorobą. Chcemy spojrzeć na to inaczej. Kiedyś będąc na leczeniu i widząc slogan reklamy, że „Zdrowe dziecko jest szczęśliwe dziecko” moja córka była obrażona i smutna. Każde dziecko i w każdej chwili swego życia ma prawo do bycia szczęśliwym, nawet na oddziale onkologii! Nasze zadanie właśnie w tym widzimy – dać szczęście dziecku w trudnych momentach jego życia na tyle na ile możemy i potrafimy. Zapraszamy do nas! Razem możemy tworzyć nasze Stowarzyszenie i nieść radość i wsparcie dzieciom w ich trudnej walce za życie! 

 

 

Zapraszamy do korzystania z materiałów edukacyjnych opracowanych w ramach projektu „Sieć Zdrowia”

przygotowane przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom OnkoŻycie

przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

program „Lubelskie Lokalnie” 2018

plakat sieć zdrowia

https://drive.google.com/open?id=1Oz1xLVXrtBC2ggG9-nL1AsaxgSYqDJBd

https://drive.google.com/file/d/1JbHQ61X1L33ezK_m_2WDYiQCA59YNq0-/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1lN0cifZ8EKpPykZdw1iZdAyxDzuAUOyG/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1QsMl2Hs9OgwR-fDlZzrOy7JTv2xBnqCP/view?usp=sharing