Brak produktów w koszyku.

Konkurs "Narysuj Mogwarta" - Stwórz Maskotkę Dobrej Magii!

Mogwart to niezwykłe stworzenie, które pełni rolę opiekuna i patrona Magicznego Ośrodka Rehabilitacji. Jego imię jest odzwierciedleniem filozofii tego magicznego miejsca: “Mogę i jestem tego wart.” Mogwart jest istotą pełną dobroci i troski, dedykując swoje istnienie wsparciu dzieci z chorobą nowotworową. Jego misją jest przekształcanie trudnych chwil w radosne wspomnienia, przywracając dzieciom utracone dzieciństwo.

Wejdź w magiczną krainę swojej wyobraźni. Narysuj Mogwarta tak, jak go widzisz – daj mu swój własny artystyczny wydźwięk!

Opublikuj swoje dzieło pod postem na Facebooku lub wyślij je na nasz adres mailowy – biegwpizamach@gmail.com

co nowego - mogwart

Mogwart

W odległej krainie istnieje miejsce, gdzie dzieci z chorobą nowotworową odnajdują siłę i powracają do radosnego dzieciństwa. To Magiczny  Ośrodek Rehabilitacji Mogwart, gdzie każde dziecko odzyskuje zdrowie, odkrywa swoją wartość, i wierzy w cuda. Nasze hasło “Mogę i jestem tego wart” jest źródłem siły i determinacji, której potrzebują te dzieci, aby przetrwać trudne chwile.

Mogwart to więcej niż ośrodek rehabilitacji – to oaza życia, radości i zabawy. Tutaj rehabilitacja staje się przygodą, a twórczość oraz integracja mają pierwszeństwo. Dzieci otrzymują list od Mogwartu, który zaprasza je do magicznego miejsca pełnego radości i optymizmu. Mamy tylko rok czasu na zebranie środków, aby kontynuować tę misję. Pomóż nam napisać dobrą bajkę dla onkodzieci!

Dołącz do naszej niesamowitej podróży do Mogwartu! Razem możemy uczynić cuda i sprawić, że nasze dzieci spędzą święta w Mogwarcie – krainie cudów i marzeń – www.mogwart.com

Szkolenie Liderzy Czujności - szkolne zasoby zaufania

Fundacja “Gdy Liczy się Czas” we współpracy z Programem Funduszu Inicjatyw  Obywatelskich NOWEFIO, na podstawie Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWEFIO – edycja 2023, zaprasza do udziału nauczycieli szkół podstawowych z obszaru całej Polski do szkolenia przygotowującego nauczycieli do pracy z dziećmi doświadczającymi kryzysów psychicznych. Realizacja projektu w formie działań online z użyciem platformy wideo Vimeo. Zapisy do szkolenia odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Przekaż Pluszaka Dla Dzieciaka!

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to Dzień  Pluszowego Misia, a kto nie lubi pluszowych misiów? Każdy z nas miał lub nadal ma ulubionego pluszowego misia, który był z nim w radosnych, ale i też tych mniej radosnych momentach. Był zawsze obok w ciągu dnia i w nocy, zawsze gotowy do przytulenia i rozweselenia. Miś – przyjaciel.

Co roku Fundacja Gdy Liczy się Czas organizuje zbiórkę pluszowych misiów, które później trafiają do dzieci w Szpitalach i Hospicjach. W tym roku także organizujemy zbiórkę i potrzebujemy waszej pomocy!

Jeżeli chcesz pomóc wyślij lub dostarcz nam misia do siedziby naszej Fundacji, ale pamiętaj miś musi być NOWY. W tym roku możecie również zakupić pluszaka jako cegiełkę na naszym bazarku – Przekaż Pluszaka Dla Dzieciaka! Gdy zbierzemy wszystkie misie, nasi wolontariusze dostarczą je do dzieci, które tak bardzo potrzebują wsparcia w postaci pluszowego przyjaciela!

ul. Żytnia 13.143, 01-014 Warszawa

Zbiórka dla dziecięcych oddziałów onkologii

Zapraszamy do wspaniałego przedsięwzięcia, które trwa przez cały rok – naszej zbiórki na rzecz dziecięcych oddziałów onkologii. Potrzeby tych małych wojowników są  ogromne, a każda pomoc jest nieoceniona!

Nasza zbiórka rzeczy potrzebnych na oddziałach onkologii dziecięcej jest wspaniałą okazją do szerzenia dobrej mocy i robienia dobrych uczynków. Nie zapominajmy, że te potrzeby są ważne przez cały rok. Niech nasza miłość i wsparcie dotrą do tych wspaniałych dzieci w trudnym okresie ich życia.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej zbiórki, prosimy o kontakt. Razem możemy sprawić, że każdy dzień na oddziale stanie się kolorowy i pełen uśmiechu! Wszystkie zabrane artykułu możecie wysłać lub dostarczyć osobiście do naszej siedziby w Warszawie:

ul. Żytnia 13.143, 01-014 Warszawa

Dziękujemy, że jesteście z nami w tej ważnej misji!

co nowego - zbiórka dla dziecięcych oddziałów onkologii
co nowego - wylosuj anioła
Spełniamy marzenia małych wojowników

Wylosuj Anioła

Drodzy Rodzice naszych dzielnych wojowników, Z  ogromną radością ogłaszamy rozpoczęcie tegorocznej akcji “Wylosuj Anioła”!. Tak, jak w ubiegłym roku, organizujemy tę wyjątkową inicjatywę, przy wsparciu naszych wspaniałych Aniołów, aby sprawić Waszym dzieciom niezapomniane święta i poczuć magię spełniania marzeń. Jeśli jesteście rodzicami małych marzycieli – wojowników i chcielibyście, by nasze Anioły przyniosły uśmiech na twarz Waszych pociech, serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się do akcji.

Zostań Aniołem dla dziecka z oddziału onkologicznego

Magia Świąt

Akcja „Wylosuj Anioła” jest społeczną akcją spełniania marzeń i rozdawania prezentów dzieciom! Nie spełniamy dużych marzeń, zazwyczaj dzieci otrzymują wymarzone prezenty od dużej liczby osób (na Facebooku jest nas około 40 000) lub spełniamy jedno większe marzenie/prezent. Zostań Aniołem dla dziecka z oddziału onkologicznego! Każdy podarowany prezent wywołuje szczery uśmiech oraz radość każdemu małemu marzycielowi. Kochani, co może piękniejszego niż uśmiech dziecka? A najpiękniejszy, najcudowniejszy uśmiech to uśmiech dziecka na oddziale.

I ty możesz zostać Aniołem Dobra i być częścią tej pięknej bajki, którą piszemy! Wypełnij formularz, powiedz nam, jakie marzenie chcesz lub możesz spełnić a my dopasujemy cię do jednego z naszych małych marzycieli wojowników!

co nowego - jestem aniołem
co nowego - konkurs - obudź w sobie arcydzieło

Konkurs - Obudź w sobie Arcydzieło

W tym roku mamy dla was konkurs! Na naszej nowej stronie internetowej pojawił się Bazarek z unikatowymi przedmiotami takimi jak wyjątkowe koszulki.  Zapraszamy was do przesłania nam rysunków, grafik w PDF – wybierzemy najciekawsze rysunki, które pojawią się na naszych koszulkach! Każda koszulka to cegiełka, która wspiera budowę Mogwartu – Centrum rehabilitacji i fizjoterapii. Zostań artystą! Zachęcamy wszystkie dzieci oraz opiekunów!

Prześlij swoje dzieło na nasz adres mailowy: biegwpizamach@gmail.com