Brak produktów w koszyku.

Dzieci Ukrainy

Serdecznie dziękujemy naszym anielskim darczyńcom, którzy  wsparli nasze akcje i zbiórkę najpotrzebniejszych produktów! To dzięki waszej dobroci, mogliśmy wywołać masę uśmiechów na twarzach dzieci z domów dziecka w Ukrainie. Dziękujemy: Biedronka, Ostrowia, Animex, Venezia, Frista Retail Business Center i wszystkim innym aniołom dobra i miłości.

Dzieci z Mariupola

Pomoc dla Dzieci z Domu Dziecka z Mariupola

Rozpacz, ból, strach. Łzy i smutek niewinnych dzieci. Niepewność jutra. Kiedy zakończy się koszmar wojny? Ucieczka w pośpiechu, przy odgłosach wybuchających bomb. Życie w obcym, nieznanym miejscu. To doświadczenia dzieci z Domu Dziecka z Mariupola, które przebywają obecnie pod Lublinem. Ich życie już nigdy nie będzie takie samo… Dzisiaj szczególnie potrzebują troski i opieki ze strony dorosłych!
60 dzieci, od 6. do 17. roku życia. Zostały cudem wywiezione ze zbombardowanego Mariupola, o którego tragedii słyszymy codziennie w mediach. Przeżyły ogromną, niemożliwą do wyobrażenia traumę. Teraz, pomimo że przebywają już w bezpiecznym miejscu, potrzebują naszej pomocy, aby poradzić sobie ze krzywdą, której doświadczyły. Chcemy im pomóc zacząć nowe życie, pełne radości, zabawy i bezpieczeństwa. Nie dość, że zostały pozbawione rodziców, to jeszcze musiały zmierzyć się traumą związaną z wojną.
Dzieci obecnie nie mają możliwości kontynuowania nauki. Szkoła w Kazimierzu z powodu zbyt dużej liczby uczniów, nie była ich w stanie przyjąć. Młodzież nie uczy się, nie ma żadnego zajęcia, które odciągnęłoby ją od myślenia o trudnej rzeczywistości wojny. Dlatego laptopy i tablety pozwolą im na „powrót do szkoły”, posłużą im do nauki i zabawy.
Aby ci młodzi uchodźcy mogli być zdrowi i dobrze się rozwijać, potrzebują także zdrowego jedzenia, a najbardziej warzyw i owoców, jak również wszelkiego rodzaju produktów mlecznych z bifidobakteriami – czyli jogurtów, kefirów, itp. Konieczna jest też pomoc fizjoterapeutyczna, więc potrzebujemy mat ortopedycznych do ćwiczeń, narzędzi do terapii integracji sensorycznej, przyrządów do ćwiczeń motoryki małej i dużej.

Jak widzicie, potrzeb jest co niemiara. Świat dziecka powinna wypełniać zabawa, śmiech i radość, a nie bomby, pożary, wszechobecny strach. Każde dziecko zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Mimo trudnych doświadczeń los dzieci z Mariupola można zmienić! Razem możemy sprawić, że ich życie odmieni się na lepsze!

Dzięki wam, naszym aniołom udało nam się zebrać ponad 120 tysięcy złotych potrzebnych na zakup sprzętu do edukacji i rehabilitacji dzieci. Dziękujemy!

Pomoc dla Dzieci z Domu Dziecka z Mariupola - 2

Pomoc dla Dzieci z Domów Dziecka w Lwowie i okolicach

Wraz z charytatywną organizacją „Small Wins” wspieramy grupę dzieci na co dzień mieszkających w sierocińcu. Organizacja „Small Wins” wspomaga 23 domy dziecka w Lwowie i okolicach, a pod jej skrzydłami jest 848 dzieci. 848 historii osobistych tragedii i bólu. Przebywają często bez światła, wody, brakuje jedzenia, ubrań, nie wspominając o prezentach pod choinkę. Ale, to my możemy to zmienić i zamienić tragedie i ból w uśmiech i nadzieję! Przemieńmy te historie, ogrzejmy ich ciepłem naszych serc i magii! Zapalmy w nich iskierkę nadziei i wiary. Wierzymy w dobro i wierzymy w was, naszych Aniołów. Nasza Fundacja przeznaczyła cały grudzień na uwagę dla tych dzieci, które tak bardzo potrzebują̨ naszej pomocy. Nasze plany i pomysły możecie oglądać́ niemal na żywo! Podzielimy się wszystkim, co przybliży wiarę̨ w cud!

Na początku lutego 2023 dzięki dobroci naszych aniołów darczyńców – m.in. Biedronka, Mleczarni Ostrowie, Animex Foods Sp z o.o., Agri Plus Sp z o.o. oraz wszystkich pojedynczych aniołów, pojechaliśmy na Ukrainne z transportem żywności i artykułów papierniczych. Pełna ciężarówka produktów trafiła do najpotrzebniejszych! Wyobraźcie sobie te uśmiechy i radość, którą wywołaliśmy razem!
Ale nie zatrzymujemy się i działamy dalej! Nasz kolejny cel to wyjazd grupy dzieci na spotkanie z Papieżem! Bardzo chcemy, żeby te dzieci mogły spędzić magiczny czas w magicznym miejscu pełnym dobroci. Damy radę? Pomożecie? Ogrzejemy dzieci ciepłem naszych serc!

Wraz z charytatywną organizacją „Small Wins” z Ukrainy rozpoczynamy zbiórkę na wyjazd dzieci z domów dziecka w Lwowie i okolicach do Rzymu, na wizytę u Papieża! Pomóżcie nam wywołać uśmiechy na twarzach dzieci, aby przeżyły najbardziej magiczny dzień w swoim życiu!

Wierzymy, że uda nam się przywrócić wiarę w cuda dzieciom, którym skradziono nawet dzieciństwo. I Ty masz okazję zostać czarodziejem nadziei i wiary w dobro ludzkich serc!

Potrzeb jest co niemiara. Dlatego zwracamy się do Waszych dobrych serc o pomoc finansową! Świat dziecka powinna wypełniać zabawa, śmiech i radość, a nie bomby, pożary, wszechobecny strach. Każde dziecko zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Mimo trudnych doświadczeń los dzieci z domów dziecka w Ukrainie można zmienić! Razem możemy sprawić, że ich życie odmieni się na lepsze!

Wyślij darowiznę

10
20
50
100
200
500
Własna kwota
Przelewy24

*

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

Uwaga: Credit Card fields are disabled. Please connect and configure your Stripe account to accept donations.

Terminy

Suma darowizn: 100.00zł