Brak produktów w koszyku.

Piżama Centrum

Piżama Centrum to niezwykłe miejsce, które stosunkowo niedawno pojawiło się na mapie Warszawy oraz Lublina. Stworzone z myślą o naszych onkodzieciakach i ich najbliższych. To miejsce, w którym chcemy umożliwić naszym dzieciakom rozwijanie swoich zainteresowań, udział w różnych warsztatach i  zajęciach, kontakt z innymi dziećmi-rówieśnikami… w kilku słowach to miejsce na miłe i kreatywne spędzenie wolnego czasu. Wolnego od wizyt w szpitalach, u specjalistów, na leczeniu. Miejsce, w którym można poczuć się swobodnie, beztrosko… Jak w domu! Oprócz tego chcemy zapewnić naszym podopiecznym opiekę specjalistyczną – psychologiczną oraz fizjoterapeutyczną. Gdyż wiemy, że jest ona niezwykle ważna zarówno w ciągu całego procesu leczenia i rekonwalescencji.

Rozwijamy się małymi kroczkami, jednak dążymy do wielkich celów jakimi są rozwój, akceptacja oraz uśmiech naszych podopiecznych!

Niesamowite historii dzieci i ich rodzin. Pełne miłości, odwagi, nadziei. To są osoby, które poznali głębię życia. Często w bardzo młodym wieku. Ale każde dziecko potrzebują zabawy. Zapraszamy wszystkie onkodzieci oraz ich rodziców do naszego Piżama Centrum w Warszawie oraz Lublinie! Czekamy na was z naszymi warsztatami arteterapii, zajęciami jogi, warsztatami muzycznymi, plastycznymi, sportowymi i kulinarnymi oraz z pomocą psychologiczną i fizjoterapeutyczną. Odwiedź nas i poczuj magię miłości i dobroci, którą się dzielimy.

 

Wyślij darowiznę

10
20
50
100
200
500
Własna kwota
Przelewy24

*

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

<strong>Uwaga:</strong> Credit Card fields are disabled. Please connect and configure your Stripe account to accept donations.

Terminy

Suma darowizn: 100.00zł