Brak produktów w koszyku.

Anioły Fundacji „Gdy liczy się czas”

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z wielu aniołów. Poznajcie nasze dobre dusze, które tworzą Fundację „Gdy liczy się czas”. Gdyby nie oni, naszej Fundacji zabrakło by magii do działania! 

Natalia Voytsel

Natalia Voytsel – Anioł od Wszystkiego

Założyciel Fundacji charytatywnej „Gdy Liczy się Czas” oraz założyciel i dyrektor Instytutu „Sophia”. Praktykujący psycholog, autor prac naukowych.
Paulina Maksim

Paulina Maksim – Anioł od Marzeń

Swoja przygodę z działalnością wolontaryjną rozpoczęłam na studniach, dokładnie na 3 roku. W Fundacji „Gdy Liczy się Czas” jestem od pierwszego Biegu w Piżamach. Prywatnie instruktur zajęć tanecznych dla dzieci. W wolnym czasie przede wszystkim muzyka, gotowanie, dobry serial i książka.
Natalia Gołąb

Natalia Gołąb – Anioł od Pomysłów

Koordynatorka projektów i działań promocyjnych. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Kopenhaskiego na kierunku Studia Migracyjne. Większość swojego czasu spędzam na podróżowaniu, a od prawie 2 lat spędzam dużą cześć swojego czasu w RPA.
Aneta Adamczuk

Aneta Adamczuk- Anioł od prezentów Lublin

Około 15 lat byłam wolontariuszką w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Uwielbiam pierogi w różnej postaci. Lubię górskie wycieczki, odkrywanie ścieżek przyrodniczych, obserwowanie żurawi. Zwiedzanie Polskich miast nieodkrytych ich zakątków. Lubię Książki na temat II wojny światowej.
Julia Jastrzębska

Julia Jastrzębska – Anioł od Piękna 

Mam 22 lata, studiuje zaocznie w Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie, na co dzień mieszkam w Lublinie. Jestem bardzo otwartą i pracowitą osobą. Studiuje na wydzielę Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji więc na pewno moje doświadczenie w tych tematach będzie cennym dodatkiem w akcjach Piękna Fundacji.
Aneta Jabłońska

Aneta Jabłońska – Anioł od Grafiki

Ilustratorka i graficzka. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. St. Wyspiańskiego w Jarosławiu oraz absolwentka grafiki na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Rysuję od kiedy pamiętam, możliwe, że urodziłam się z kredkami w rękach, a rysowanie było i jest do dzisiaj moją ulubioną zabawą. Po pracy z pasją tworzę klimatyczne ilustracje, grafiki i rysunki. Praca dla Fundacji to dla mnie idealna szansa, by poprzez moją sztukę pomóc i wprowadzić trochę koloru tam, gdzie najbardziej go potrzeba.
Rafał - anioł od stron internetowych

Rafał Mazgaj – anioł od stronek internetowych

Nazywam się Rafał i od kilku lat pracuję jako programista aplikacji internetowych. W miarę możliwości wykorzystuję swoje umiejętności nie tylko w pracy, ale również w innych ciekawych projektach, takich jak "Bieg w piżamach" lub "Cegiełka na puzzelka". W ramach relaksu spotykam się z rodziną i ze znajomymi, aby pograć w różne gry planszowe.
Irina Skaskiewicz

Irina Skaskiewicz – Anioł od Fotografii

W Fundacji działam od kilku lat, sama ją znalazłam. Chciałam pomóc – pozwolili mi. Jestem dumna, że jestem częścią wspaniałej inicjatywy. Każdy może pomagać, pomagajmy!
Sylwia Nowiczewska

Sylwia Nowiczewska – Anioł od Teatru

Aktorka, lektorka, zakochana w Życiu
Katarzyna Danielak

Kasia Danielak- Anioł od Wolontariatu 

Daria Voytsel – Anioł od Biegu 

Marina Maibaum – Anioł od Piękna