Brak produktów w koszyku.

Piękno Mamy

Najpiękniejsza akcja Piękno Mamy. Akcja nadziei, radości. Piękno, które dodaje skrzydeł! Piękno, którym się dzielą  wyjątkowi ludzie i firmy!  Piękno, które pomaga przezwyciężyć trudności choroby lub losu! Piękno, które pokazuje siłę kobiety! Akcja Piękno Mamy to terapia na skróty, metamorfoza zewnętrzna jaki i wewnętrzna – to zamiana wojowniczek w księżniczki, to stanie się częścią bajki, którą pisze Fundacja „Gdy liczy się czas” i przybliżenie magii mamą i ich dzieciom.

Piękno Mamy to wyjątkowy dzień, w którym mamy dzieci z oddziałów onkologii, rehabilitacji, a także mamy i dzieci po leczeniu onkologicznym, mają czas, by poczuć się piękne, zadbane i po prostu szczęśliwe. W tym dniu grupa fantastycznych usługodawców – ochotników, złożona z fryzjerów, wizażystek, stylistek paznokci, stylisty, kolorysty, masażysty i fizjoterapeuty przywróci błysk w smutnych na co dzień matczynych oczach. „Piękna…” to chwila wytchnienia, ukojenia i relaksu dla mam, ale, co pokazały nam poprzednie edycje, również przywrócenie uśmiechu na dziecięcych twarzach. Nie raz mieliśmy przykłady realizacji w praktyce powiedzenia „Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko”.

Akcja “Piękno Mamy” powstała w odpowiedzi na podstawowe pragnienie i pytanie każdej kobiety: „Czy jestem piękna”? Nawet podczas choroby, kiedy boli ciało i dusza. Kiedy spoglądasz w lustro i widzisz zmienioną twarz. Bez włosów, rzęs, brwi. Kiedy przestajesz czuć się kobietą. Szczególnie boli, kiedy dotyka to młodą dziewczynę w okresie dojrzewania, Wydawało się, że cudowny okres rozkwitu nareszcie nastąpił, ale choroba go przekreśla. Często przekreśla marzenia, a nawet życie. „Piękno Mamy” pomaga wszystkim. Dbamy o dzieci i o mamy, a także o wszystkie kobiety, które zmagały się i nadal zmagają z chorobą nowotworową. To szansa na odzyskanie swojej kobiecości, nadzieję na przyszłość, poczucia bycia piękną. To całokształt naszych działań. To ludzie, którzy ofiarowują swój czas i są otwarci na potrzeby kobiecego serca!
Czerwcowa edycja przybrała formę Wielkiego Czerwcowego Onko Balu! Wojowniczki stały się Księżniczkami! Wielki Bal Czerwcowy ciągle żyje w naszych sercach! Kolejna edycja Piękno Mamy odbyła się w pięknym pałacu w Białce. To był naprawdę cudowny, magiczny czas. Mogliśmy współtworzyć to wydarzenie z tyloma pięknymi, wspaniałymi ludźmi! Tylu pięknych, utalentowanych osób zdecydowało się otworzyć serca i zostać częścią wspaniałej Ekipy Aniołów Piękna. Tańce, śmiech i zabawa na całego towarzyszyły nam do późnych godzin nocnych. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję ”Piękno Mamy” i współtworzyli z nami Wielki Bal Czerwcowy. Bez Was by się to nie udało!

Nie możemy nawet wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni! Dziękujemy, że zostaliście ambasadorami Piękna i dołączyliście do naszej Anielskiej Ekipy! Wasza obecność przyczyniła się do odkrycia kobiecego piękna naszych Mam oraz ich Córek.
Kolejna, grudniowa edycja odbyła się w naszym mini ośrodku Piżama Centrum w Warszawie. Mamy, ich dzieci i pomocnicy-ochotnicy poczuli razem z nami magię Piękna i Dobra. Udało nam się zamienić nasze wojowniczki w księżniczki! Był to czas relaksu, radości, zabawy, zapomnienia od codziennych spraw, smutków i stresów. Podarowaliśmy naszym mamą i ich dzieciom miłość i troskę, metamorfozy piękna wewnętrznego i zewnętrznego.

Jeżeli chcecie być naszymi Aniołami Piękna i Dobra w kolejnych edycjach akcji, napiszcie do nas na: pieknomamy@gmail.com

W najbliższych planach mamy przeprowadzenie akcję Piękno Mamy w Domu Samotnej Matki. Jeżeli blisko jest to, co robimy, wesprzyj nasze działania, pamiętaj – Pomaganie Uskrzydla! „Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach”

Profil FB:

https://web.facebook.com/profile.php?id=100064897142383 

 
DZIAŁAMY
ANIOŁY PIĘKNA

Wyślij darowiznę

10
20
50
100
200
500
Własna kwota
Przelewy24

*

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

Uwaga: Credit Card fields are disabled. Please connect and configure your Stripe account to accept donations.

Terminy

Suma darowizn: 100.00zł