Brak produktów w koszyku.

Piękno Mamy

Najpiękniejsza akcja Piękno Mamy. Akcja nadziei, radości. Piękno, które dodaje skrzydeł!  Piękno, którym się dzielą wyjątkowi ludzie i firmy! Piękno, które pomaga przezwyciężyć trudności choroby lub losu! Piękno, które pokazuje siłę kobiety! Akcja Piękno Mamy to terapia na skróty, metamorfoza zewnętrzna jaki i wewnętrzna – to zamiana wojowniczek w księżniczki, to stanie się częścią bajki, którą pisze Fundacja „Gdy liczy się czas” i przybliżenie magii mamą i ich dzieciom.

Piękno Mamy to wyjątkowy dzień, w którym mamy dzieci z oddziałów onkologii, rehabilitacji, a także mamy i dzieci po leczeniu onkologicznym, mają czas, by poczuć się piękne, zadbane i po prostu szczęśliwe. W tym dniu grupa fantastycznych usługodawców – ochotników, złożona z fryzjerów, wizażystek, stylistek paznokci, stylisty, kolorysty, masażysty i fizjoterapeuty przywróci błysk w smutnych na co dzień matczynych oczach. „Piękna…” to chwila wytchnienia, ukojenia i relaksu dla mam, ale, co pokazały nam poprzednie edycje, również przywrócenie uśmiechu na dziecięcych twarzach. Nie raz mieliśmy przykłady realizacji w praktyce powiedzenia „Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko”.

Akcja “Piękno Mamy” powstała w odpowiedzi na podstawowe pragnienie i pytanie każdej kobiety: „Czy jestem piękna”? Nawet podczas choroby, kiedy boli ciało i dusza. Kiedy spoglądasz w lustro i widzisz zmienioną twarz. Bez włosów, rzęs, brwi. Kiedy przestajesz czuć się kobietą. Szczególnie boli, kiedy dotyka to młodą dziewczynę w okresie dojrzewania, Wydawało się, że cudowny okres rozkwitu nareszcie nastąpił, ale choroba go przekreśla. Często przekreśla marzenia, a nawet życie. „Piękno Mamy” pomaga wszystkim. Dbamy o dzieci i o mamy, a także o wszystkie kobiety, które zmagały się i nadal zmagają z chorobą nowotworową. To szansa na odzyskanie swojej kobiecości, nadzieję na przyszłość, poczucia bycia piękną. To całokształt naszych działań. To ludzie, którzy ofiarowują swój czas i są otwarci na potrzeby kobiecego serca!

Nie możemy nawet wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni! Dziękujemy, że zostaliście ambasadorami Piękna i dołączyliście do naszej Anielskiej Ekipy! Wasza obecność przyczyniła się do odkrycia kobiecego piękna naszych Mam oraz ich Córek. Czy Oddział Onkologii Dziecięcej może być odczarowany? Oczywiście, że tak.

Ogromne podziękowania za uśmiech i radość dzieciństwa na onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka, za bajeczny poczęstunek Melon Catering, za wsparcie Ibis Warszawa Centrum, za przepiękne balony Pracownia balonowa, za wizaż Kasia Tomaszewska oraz Kinga Kulesza MakeUp & Hair, za wspaniałe fryzury Atelier Jarosław Cielniak – kreatywne fryzjerstwo oraz Wiktoria Kobzar, za przepiękne zdjęcia Anna Serdiukova, Child’s Smile oraz Aleksandra Skaskiewicz, za uchwycone momenty Robert Gajzler, za wspaniałe prezenty Delia Cosmetics, WellU4U, Larens Professional Line oraz ORGANIQUE. Specjalne podziękowania dla wspaniałych wolontariuszy: Anna Krzykawska i Krzysztof Warzecha z Krakowa.

Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność za niezwykle hojne wsparcie dla Zespół PaczkazBalonami.pl oraz PracowniaBalonowa.pl, , jakie okazaliście naszej akcji charytatywnej “Piękno Mamy 12 grudnia”. Wasza hojność i zaangażowanie przyczyniły się do stworzenia niezapomnianej atmosfery na oddziale onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Dziękujemy PaczkazBalonami.pl za przekazanie uroczych balonów w kształcie serca, które nie tylko dostarczyły radość, ale także podniosły nastrój nie tylko pacjentom, ale i całemu personelowi szpitalnemu. Wasza inicjatywa przyczyniła się do stworzenia magicznego środowiska, pełnego uśmiechów i pozytywnej energii.

Szczególne podziękowania kierujemy również do PracowniaBalonowa.pl za profesjonalne napompowanie balonów helem oraz ich szybką dostawę na miejsce akcji. Wasza pomoc była nieoceniona i sprawiła, że nasza inicjatywa nabrała jeszcze większego blasku.Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się przynieść chwilę radości i uśmiechu pacjentom i ich rodzinom w trudnych chwilach. Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na wsparcie tak wspaniałych firm, jakie reprezentujecie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą hojność, empatię i gotowość do pomocy. Jesteście nie tylko świetnymi przedsiębiorstwami, ale także dobrymi ludźmi, którzy przyczyniają się do dobra innych.

W najbliższych planach mamy przeprowadzenie akcję Piękno Mamy w Domu Samotnej Matki. Jeżeli blisko jest to, co robimy, wesprzyj nasze działania, pamiętaj – Pomaganie Uskrzydla! „Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach”. Jeżeli chcecie zostać naszymi Aniołami Piękna i Dobra w kolejnych edycjach akcji, napiszcie do nas na: pieknomamy@gmail.com

DZIAŁAMY
ANIOŁY PIĘKNA

Wyślij darowiznę

10
20
50
100
200
500
Własna kwota
Przelewy24

*

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

<strong>Uwaga:</strong> Credit Card fields are disabled. Please connect and configure your Stripe account to accept donations.

Terminy

Suma darowizn: 100.00zł