Brak produktów w koszyku.

OnkoOkno

Organizujemy mini pokazy przed oknami dzieci z oddziału onkologicznego. Byli już z nami sztukmistrze i strażacy, ale nie zabrakło również księżniczki, renifera i tygrysa! Więcej informacji o akcji  znajdziesz na naszym Facebooku pod #OnkoOkno. OnkoOkno to akcja dla dzieci, przebywających na leczeniu na Oddziale Onkologii, Hematologii i Transplantologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Byli już z nami sztukmistrze i strażacy, ale nie zabrakło również księżniczki, renifera i tygrysa!

W ostatnim roku rozpoczęliśmy akcję OnkoOkno online, to akcja zakupu prezentów dla dzieci i zakup sprzętu na oddziały onkologiczne. Na oddziałach onkologicznych brakuje podstawowych rzeczy, które mają służyć codziennym czynnościom, a także takich które wykorzystywane są w przebiegu różnych metod terapii i leczenia. My, nie możemy przejść obok tego obojętnie dlatego bardzo chcielibyśmy wesprzeć i móc zrealizować choć część z potrzeb aby, było lepiej naszym dzielnym wojownikom, a także i ich rodzicom którzy to spędzają wiele czasu przy łóżkach swoich pociech, a nie raz zapominają o sobie, o podstawowych rzeczach gdyż priorytet jest jeden.

Na oddziałach onkologicznych, potrzebne są;
Dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie:

  • Gogle ochronne przeciwsłoneczne, wykorzystywane przy Fotoforezie

Dla Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Lublinie:

  • Pojemniki na wymioty
  • Stabilne nocniki
  • Małe lampki nocne
  • Kolorowa pościel
  • Czajniki (nie plastikowe)

Potrzeba również artykułów kreatywnych dla dzieci, aby mogły zająć swój czas, takich jak: gry planszowe, kolorowanki (dla równych grup wiekowych), kredki, farbki, plastelina, kolorowe papiery. Liczymy na waszą pomoc, nasze anioły!

Wyślij darowiznę

10
20
50
100
200
500
Własna kwota
Przelewy24

*

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

Uwaga: Credit Card fields are disabled. Please connect and configure your Stripe account to accept donations.

Terminy

Suma darowizn: 100.00zł