Brak produktów w koszyku.

Bieg i Dzień w Piżamach

Bieg w Piżamach:

Biegniemy dla dzieci, żeby ich  chronić, biegniemy dla dzieci, żeby dać im drugą szansę na zdrowie i życie!

Ponieważ:
Rak nie daje specyficznych objawów, dlatego dzieci w Polsce trafiają na oddziały w bardzo zaawansowanym stadium choroby. Ale często podstawowe okresowe badania pomagają wykryć nowotwór na wczesnych stadiach, takie jak na przykład: morfologia krwi, USG. Dziecko po leczeniu nie jest dzieckiem wyleczonym, jest zaleczone. Sama choroba, agresywne leczenie, długotrwałe, toksyczne skutki chemio i radioterapii powodują niezbędność rehabilitacji fizycznej i psychologicznej po leczeniu. Niestety choroba ma nawroty.  Dlatego tak ważne jest stworzyć ośrodek kompleksowej rehabilitacji dla dzieci po leczeniu. Wierzymy, że jesteście z nami. Wierzymy, że wy też chcecie, żeby dzieci były zdrowe, spełniały swoje marzenia i były szczęśliwe.

Dlatego zapraszamy was do biegu! Do biegu po zdrowe dzieciństwo! Biegniemy w piżamach, na znak solidarności z chorymi dziećmi! Zapraszamy na naszą stronę Biegu i Dnia w piżamach:

Dzień w Piżamach:

Dzień Piżamy w szkole,  przedszkolu czy miejscu pracy to przede wszystkim dzień zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię.

Dlaczego piżama? – Ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie. Zdrowie, to nie tylko zdrowa dieta, to zdrowe zachowanie, zdrowe myślenie, to dobre relacje z rówieśnikami, to równowaga między zabawą, a obowiązkami. To poznanie siebie i swojego miejsca w otaczającym świecie. To odpowiedzialność i dbanie o siebie, bliskich, ekologię. Materiały edukacyjne. które mamy możemy z miłą chęcią wysłać. Liczymy, że mogą pomóc w przeprowadzeniu zajęć. Każda placówka otrzyma od nas dyplom udziału, podziękowania dla placówki, dyrekcji, nauczycieli i ewentualnie dla uczestników na prośbę placówki w PDF, które będą wysłane na adres mailowy.

Akcja Dzień Piżamy rozpoczyna się każdego roku we wrześniu. Dlaczego wrzesień? Wrzesień to Światowy Miesiąc Świadomości Nowotworów Wieku Dziecięcego. Rozpoczynając akcję we wrześniu każdego roku zwracamy uwagę jak ważna jest profilaktyka dzieci w kierunku chorób nowotworowych. Dzień Piżamy to nie tylko zabawa, to także zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię.
Akcja Dzień Piżamy jest bezterminowa, dlatego zachęcamy wszystkie szkoły, przedszkola i miejsca pracy do włączenia się w akcje w dogodnym dla siebie czasie! Każdy dzień, miesiąc, pora roku jest odpowiednia, żeby zacząć pomagać!

Zapraszamy na naszą stronę Biegu i Dnia w piżamach. Na stronie znajduje się formularz zgłoszeniowy, wystarczy go wypełnić, aby wziąć udział do Dnia w Piżamach i dołączyć do grona naszych Aniołów! Zostań Aniołem w Piżamie i pomagaj razem z nami!

Wyślij darowiznę

10
20
50
100
200
500
Własna kwota
Przelewy24

*

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

<strong>Uwaga:</strong> Credit Card fields are disabled. Please connect and configure your Stripe account to accept donations.

Terminy

Suma darowizn: 100.00zł